Система оцінки потреб українських громад

ПЛАТФОРМА ОЦІНКИ ПОТРЕБ
для оцінки потреб українських громад у гуманітарній допомозі

Кожна українська громада (1469), особливо на лінії фронту передовій та найбільш постраждалі від агресії (358) має свій електронний кабінет на платформі. Вся інформація про громаду: кіль населення та його структура, кількість ВПО, площа, інфраструктура, ступінь зруйнованості збирається в кабінеті та використовується для оцінки потреб. Уповноважений представник громади веде облік потреб громади в гігієні, медикаментах, одязі, продуктах харчування та регулярно оновлює цю інформацію. Кожен користувач зі сторони громади (особа, призначена керівником громади/медичного закладу; волонтерська ініціатива, погоджена керівником громади/медичного закладу) проходить перевірку та регулярно перевіряється адміністраторами системи.

map infoinfo description

Детальне відображення потреб громади. Ліворуч – агрегований вигляд по регіону; справа – детальний перегляд запиту громади на медичну допомогу.


Інформація про потреби громади, внесена цими представниками після верифікації, наноситься на загальну карту, щоб потенційний донор міг побачити в агрегованому або детальному вигляді потреби громади, району чи області в цих 4 категоріях гуманітарної допомоги.

info description

Потреби громад, відображені в агрегованому вигляді. Громади, окуповані, заблоковані або з активними бойовими діями, позначені світло-червоним кольором.

Бачення «цілісної картини» потреб громад у різних видах гуманітарної допомоги дозволить спланувати гуманітарну діяльність та «бронювати» окремі адміністративні регіони для надання певних видів гуманітарної допомоги. Ці «заброньовані» території з’являться на загальній карті, щоб інші донори могли відповідно планувати свою діяльність.

На даний момент всі зареєстровані запити громад можна знайти за цим посиланням.

Карту потреб громад можна побачити за цим посиланням.

Вхід для представників громад:

https://gromadahub.org/login/