НАШЕ БАЧЕННЯ ТА ЦІННОСТІ

Благодійний фонд «ГромадаХаб» в Україні є центром, який займається наданням критичної допомоги та підтримки вразливим громадам, які постраждали від конфлікту, переміщення чи інших гуманітарних криз у країні. Ми віримо в необмежений потенціал українських громад і зробимо все, щоб вони процвітали.

Бачення:

Нашим баченням є створення гуманітарного хабу в Україні, який стане символом надії для тих, хто постраждав від конфліктів та інших гуманітарних криз. Ми маємо за мету стати центром відмінності у наданні допомоги, захисту та підтримки уразливих громад по всій країні, незалежно від їх етнічності, релігії чи політичних поглядів. Наша кінцева мета полягає в підтримці справедливого та сталого миру в Україні, де всі люди можуть жити в гідності та безпеці.

Цінності:
HromadaHub в Україні має на меті надавати життєво необхідну допомогу, захист і розширення можливостей уразливих громад, які постраждали від конфлікту та інших гуманітарних криз. Фонд буде керуватися цінностями гуманітаризму, співпраці, розширення можливостей, підзвітності, а також різноманітності та інклюзії.